• bilgi@ziraisulama.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
321 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Seçkin Güneşdoğdu
  • ADRES: Pazar Mah.Necip Bey Cad. No:31/1 İlkadım SAMSUN
  • TELEFON: 0 362 435 24 42
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2002 yılında sulama sistemleri sektöründe faaliyete başlayan firmamız günümüze gelene dek gerek tarımsal sulama gerek peyzaj sektöründe pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Firmamız faaliyete geçtiği günden günümüze kadar sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasında kendisine haklı bir yer edinmiştir. Alanında uzman tecrübeli ekibimizle tarım ve peyzaj sektörlerinde karşılaşacağınız her soruna akılcı ve uygun çözümler sunarak, gerçekleşmesini istediğiniz her talebinizde profesyonel destek ile yanınızdayız. Ana faaliyet alanlarımız sulama sistemleri proje ve uygulamaları olmakla birlikte faaliyetlerimiz müşterilerimizin hayal gücü ile sınırlıdır. Seçkin Sulama olarak otomatik sulama sistemleri, proje çizimi & uygulaması ve sulama sistemi malzemeleri satışıyla hizmet vermekteyiz. Damlama, Yağmurlama, Peyzaj sulama projeleri,

bu projelerle ilgili sprey sprink ve ek parçaları, otomatik kontrol sistemleri, filtre sistemleri, hortum grupları ile sulama adına tüm gerekli unsurları perakende ve toptan olarak satış ve pazarlamasını yapmaktayız.

Seçkin Sulama sürdürülebilir bir gelecek için akıllı damlama ve mikro sulama çözümlerinde dünyanın daha az kaynakla daha fazla büyümesine yardımcı olmaktadır. Buda, dünyanın sınırlı kaynaklarından olan suyun ve enerjinin daha az kullanılarak, daha kaliteli ve düşük maliyetli bir verimin elde edilmesi anlamına gelmektedir.

’’ İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz’’

Teknoloji geliştikçe takipteyiz ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en uygun ürünü tercih ediyoruz.

‘’İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.’’

Belki başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

RAİN BIRD – KARADENİZ BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ

SENKRON – KARADENİZ BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.