• bilgi@ziraisulama.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
883 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mehmet Altınsoy Cad. No :13 Aksaray Organize Sanayi Bölgesi 68100/AKSARAY
  • TELEFON: 0 (382) 266 2485
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2008 yılında DAMLA SULAMA BORUSU, YAĞMURLAMA BORULARI (PE100), PE KANGAL BORULARI ve EK PARÇALAR üretmek için toplam 40,000m² alanda (27,000m²’si açık alan & 13,000m²’si Üretim Sahası’ndan oluşan) 10.000 ton kapasite ile üretim faaliyetlerine başlayan TK PLASTİK;TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİNİN ŞİRKETİDİR.TK PLASTİK;Türk çiftçisine tarımsal sulama boruları üretmek için toplam kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek, üretim ve ihracata dayalı bir şekilde istikrar içinde büyümeyi kendine temel hedef edinmiştir.

Firmamız ulusal ve uluslar arası pazarda konumunu daha da güçlendirmek, belirlenen hedeflere ulaşmak için, planlanmış yatırımlarını birer birer hayata geçirerek ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

Firmamızın kalite sistemi kapsamı;

DAMLA SULAMA BORUSU, YAĞMURLAMA BORULARI (PE100), PE KANGAL BORULARI VE EK PARÇALAR imalatıdır.

TK PLASTİK üretmiş olduğu kaliteli ve standart ürün politikasından taviz vermeden her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır. Bu nedenle TK PLASTİK 2010 yılı içinde TSE ÜRÜN BELGESİ ve ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGESİNE sahip olmuştur.

TK PLASTİK, Türk çiftçisine tarımsal sulama boruları üretmenin yanında eğitim ve seminerler vererek Türk tarımına katkı sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.