• bilgi@ziraisulama.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
599 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Azra Bayrak
  • ADRES: Adana H. Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Kaan Köksal Cad. No:6 ADANA
  • TELEFON: 0 (322) 394 4414
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirkete Genel Bakış

DÜNYANIN DAHA AZ KAYNAKLA DAHA FAZLA BÜYÜMESİNE YARDIMCI OLUYORUZ.

DÜNYA NÜFUSU HIZLA ARTMAYA DEVAM EDİP, DOĞAL KAYNAKLAR YETERSİZ KALMAYA BAŞLARKEN, DAHA ÇOK VERİMLİLİK HER ZAMANKİNDEN ÇOK DAHA FAZLA ANLAM KAZANMAYA BAŞLADI. NETAFIM’ DE, MÜŞTERİLERİMİZE DAHA AZ KAYNAK KULLANARAK DAHA FAZLA VE DAHA KALİTELİ VERİM ALMALARINI HEDEFLİYORUZ.

Netafim , tarımda sürdürülebilirliğin sağlanması için gerekli olan akıllı damla ve mikro sulama çözümlerinde dünya lideridir.

1965 ‘te dünyayı ilk damla sulama çözümleri ile tanıştırdığımızdan bu yana , ileri teknolojimizle müşterilerimizin en iyi sonucu elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

DOĞAYA KARŞI DEĞİL, DOĞAYLA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ.
Sürdürülebilir verimlilik sadece ticari anlamda değil, yaşadığımız çevreye de pek çok fayda sağlamaktadır. Netafim’de biz , toprağın, suyun ve enerjinin daha verimli ve duyarlı kullanılmasını sağlayarak dünyanın doğal kaynaklarının korunmasına yardımcı oluyoruz.

Daha iyi bir müşteri memnuniyeti için odalandığımız konular
Müşteri potansiyelimize gelişmiş , uygulamalı, ve destekleyici çözümler sunabilmek adına odaklandığımız noktalar şunlardır;

Damla Sulama
Daha az su, daha fazla verim

Tarımsal ve peyzaj alanlarındaki akıllı damla ve mikro sulama çözümlerinde dünya lideri olarak, sulamada kullanılan suyun doğru kullanılmasına yönelik küresel değişimi destekliyoruz. Müşterilerimize son teknolojiyle geliştirilmiş ürünler sunarak hedeflerinin gerçekleşmesine ve günümüzün modern sulama yöntemlerinin doğru adresini bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Sera Teknolojileri
Daha fazla tecrübe. Daha az risk.

Farklı iklim koşullarında ve farklı ürün çeşitlerindeki deneyimlerimizden faydalanarak , tarımsal faktörler ve teknolojik yeniliklerle verimliliği artıran kişiye özel sera projeleri tasarlıyoruz. Netafim’in global uzmanlığı ; yerel uzman ekiplerimizin gerektiğinde her türlü fikir ve destek sağlayabilmeleri anlamına gelir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.