• bilgi@ziraisulama.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
359 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Suat Hamdi Gülşen
  • ADRES: Akpınar Aslantepe Cad. Şehit Mehmet Özbek Sok. No:13/A Battalgazi / Malatya
  • TELEFON: 0 422 324 83 88
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

1986 Yılında Malatya da Sulama Malzemeleri Ticareti Yapmak Amacıyla Kurulan KIRGÜL TİCARET in 1990 Yılların Ortalarında, Türkiye ‘ye Damla Sulamayı Getiren, Türk Hoechst Firmasının Malatya Bayiliği ile Basınç Altında Çalışan Sulama Sistemlerini Yanı Diğer Bir Adı ile Damla Sulama Sistemlerinin Malatya Çiftçileri İle Tanışmasında Çok Büyük Katkıları Olmuştur.

1995 Yılında Firmamız Tarafından Malatya ‘da ilk Microspringler Sulama Sisteminin Battalgazi İlçesinde Bir Kayısı Bahçesinde Kurulması İle Birlikte, Bu Sistemler Hızla Yayılmaya Başlamıştır.

Başlarda İthal Edilen Ürünler, 2000 li Yıllara Gelindiğinde Aynı Zamanda Kimya Mühendisi Olan Firmamızın Kurucusu Suat Hamdı GÜLŞEN Tarafından Bu Malzemelerin Önemli Bir Kısmının Kalıpları Yapılarak Fason Üretimi Gerçekleşmiştir.

Türkiye de Tarımsal Sulamada Kullanılan Mini springlerin Faydalı Model Belgesinin Kullanım Haklarıda Firmamızda Bulunmaktadır. Damla Ve Microspring Sulamada Kullanılan Bir Çok Malzemenin Zirai Kredilendirme Belgeleride Bulunmaktadır.

2007 Yılından Beri de İstanbul Hadımköy De Er-Sa Plastik ile Birlikte Üretimimizin Her Geçen Gün Çeşitliği Ve Kalitesi Artmakta, Ülkemiz Çiftçilerinin Hizmetine Devam Etmektedir…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.