• bilgi@ziraisulama.com

HABER DETAYI

14 Nisan 2017 23:45

NETAFIM, ÜRETİCİLERİ BİLİNÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

NETAFIM, ÜRETİCİLERİ BİLİNÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Yenilikçi, kolay ve güvenilir damla sulama çözümlerinin yaygınlaştırılmasına öncülük eden NETAFIM, Adana Bölge bayilerinden TEKBAŞ Sulama ile birlikte Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim Vakfında düzenlenen,”Tarla Bitkilerinde Damla Sulama” konulu seminerler düzenledi.

Toplamda 300’den fazla kişinin katıldığı seminerlerde yerfıstığı, karpuz, mısır ve pamuk ürünleri hakkında bilgilendirme yapıldı. NETAFİM Uzman Agronomisti Eli Matan’ın konuşmacı olduğu seminerlere katılım oldukça yüksekti. Eli Matan, “Dördüncü ekinler için sezon boyunca sulamanın ve gübrelemenin tedariği hakkında üreticilerimize bilgilendirme yaptık. “ dedi.

Üreticilerin aktif bir katılım gösterdiği seminerlerde, NETAFIM’in uzman ekibi, üreticilerin tüm teknik sorularına yanıt verdi.

NETAFIM Doğu Bölge Tarımsal Destek Sorumlusu Mert Morkal, “Türkiyedeki en fazla su tüketimi ve en fazla su kaybı da tarımsal alanların sulanmasından yaşanmaktadır. Bu nedenlerden dolayı su kayıplarını minimize etmek için basınçlı sistemleri yani damla sulama sistemlerini kullanmalıyız. “ dedi.

Firma Bilgileri

Netafim Sulama Sistemleri
0 (322) 394 4414 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.