• bilgi@ziraisulama.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
319 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYTOK FİLTRE
  • ADRES: 4. Organize Sanayi Bölgesi 408 Nolu Sokak No:4 42300
  • TELEFON: 0 (332) 239 0603
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

Aytok, yolculuğuna 1997’de PE damla sulama ek parçaları üreterek başladı. Daha sonra, Aytok yönetimi yeni pazar firkatini görerek Konya’da plastik ve metal filtre üretimine başladı.

Bu karar çok güzel sonuçlar doğurarak Aytok’u sektöründe Türkiye’deki üreticiler arasında liderliğe tas imiştir. Bu başarının arkasında yönetimin AR-GE ye ve Pazar araştırmalarına olan büyük desteği yatmaktadır. Sektörünün lideri olan Aytok saha yardımı, fabrikada bakim, teknoloji ve kontrol sistemleri ile sektörün daha fazla gelişmesine ve kullanıcı odaklı olmasına katkıda bulunmuştur ve bu sorumluluğu kendisi ile yarışarak devam ettirmektedir.

Aytok bugün, 12380 m2si kapalı olmak üzere toplamda 30000 m2 alanda adanmış mühendislerinin de içinde bulunduğu 50 çalışanı ile yurt içi ve 45den fazla ülkede bulunan uluslararası müşterilerine hizmet etmektedir. Kendi iç pazarında lider bir marka olan Aytok küresel pazarda da sektöre yön veren oyuncular arasındadır.

Kaliteye, tekneliğe ve yeniliğe daima önem veren Aytok bundan sonrada bu hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürerek uluslararası sıralamada ilk 5 deki yerini sağlam bir şekilde muhafaza edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.